Brother P-Touch TZe Lam Tape Cassette 24mm x 8mm White on Black Tape TZE355
Product Code:
BA68585
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | P-Touch |
| Colour | White/Black |
| Form | TZ Tapes |
| Dimensions | 24mmx8m |
| For Use With | Brother P-Touch Labellers |
| Compatible Or Original | Original |
| Tape Size | 24mm |
| Tape Width | 24mm |
| Biodegradable | No |
×