Brother P-Touch TZe Self-Laminating Tape Cassette 24mm x 8m Black on White Tape TZE-SL251
Product Code:
BA80640
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | P-Touch |
| Colour | Black/White |
| Material | Laminated Tape |
| Form | TZ Tapes |
| Dimensions | 24mmx8m |
| Compatible Or Original | Original |
| Tape Size | 24mm |
| Tape Width | 24mm |
| Biodegradable | No |
×