Brother DK22225 Continuous Paper Label W38mm Black on White DK22225
Product Code:
BA66754
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | P-Touch |
| Colour | Black |
| Material | Paper |
| Form | DK Tape |
| Label Size | 38mm wide |
| Dimensions | 38mmx30.48m |
| Compatible Or Original | Original |
| Tape Size | 38mm |
| Tape Width | 38mm |
| Biodegradable | No |
×