5 Star Prestige Thermal Credit Card Roll 57x46mm (Pack of 20) THRE00029
Product Code:
I-RE00029
Pack Of
20
| Brand | Prestige |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Dimensions | 57mmx46mx12.7mm |
| For Use With | Credit Card |
| Roll Type | Paper Rolls |
| Roll Size | 57mmx46m |
| Part | 2-Ply Rolls |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Core Diameter | 12.7 |
| Biodegradable | Yes |
×