5 Star Prestige Credit Card Rolls 2Ply 57x55x12.7mm (Pack of 20) RE07028
Product Code:
I-RE07028
Pack Of
20
| Brand | Prestige |
| Colour | White/Yellow |
| Colour | White |
| Dimensions | 57x55x12.7mm |
| For Use With | Credit Card |
| Roll Type | Paper Rolls |
| Roll Size | 57x55mm |
| Part | 2-Ply Rolls |
| Core Diameter | 12.7 |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Biodegradable | Yes |
×