5 Star Thermal Printer Rolls 1-Ply 57x55mm Core 12.7mm (Pack of 20) 908129
Product Code:
FS908129
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Grammage | 55gsm |
| Dimensions | 57x57x12.7mm |
| For Use With | Calculator |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Size | 57x57mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Core Diameter | 12.7mm |
×