5 Star Adding Machine Paper Rolls 1-Ply 55gsm TMP 57x57mm (Pack of 20) 295640
Product Code:
FS295640
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Dimensions | 57x57mm |
| For Use With | Calculators |
| Roll Type | Paper Rolls |
| Roll Size | 57x57mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Core Diameter | 12.7mm |
×