5 Star Thermal Till Roll 80x70mm White (Pack of 20) 659109
Product Code:
FS659109
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Dimensions | 80x70x12.7mm |
| For Use With | Cash Register |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Size | 80x70mm |
| Core Diameter | 12.7mm |
×