Philips DVT2075 VoiceTracer Audio Recorder with Sembly Speech-to-Text Cloud Software Trial DVT2075/0
Product Code:
PH00698
Pack Of
1
| Manufacturer | Philips |
| Brand | Philips |
| Colour | Grey |
| Capacity | 8Gb |
| Weight | 51g |
| Dimensions | 115x15x39.5mm |
| Power | Li-ion Battery |
| Display | LCD Colour |
| Technology | Digital |
| Battery Life | Up to 35 Hours |
| Microphone | Stereo Built-in Microphone |
| Media | Micro SD Card Slot |
| Speaker | 1x 1w 30mm |
| Capacity | 8Gb |
×