Motorola XT460 Business Two Way Radio RMP0166BDLAA
Product Code:
I-MR00640
Pack Of
1
| Manufacturer | Motorola |
| Brand | Motorola |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Weight | 256g |
| Dimensions | 116x58x40mm |
| Battery Type | 3.7V Li-Ion |
| Power Source | Battery |
| Water Resistant | Yes |
| Number of Channels | 16 Channel |
| Range Outdoor | 9km |
| Battery Life Standby | 20 Hours |
| Transmit Power | 0.5 Watt |
| Range Indoor | 13 floors |
×