GBC Ultima 65 Roll Laminator White 1712000
Product Code:
GB50554
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | GBC |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Size | A1 |
| Weight | 53kg |
| Dimensions | 889x355x533mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Paper Size | Various |
| Pouch Thickness | Up To 2x 250 micron |
| Number of rollers | 2 Rollers |
| Warm-Up Time | 10 minutes |
| Entry Width | 685mm |
×