Jabra Evolve2 30 SE Stereo Wired Headset USB-A MS Version 23189-999-979
Product Code:
I-JAB02866
Pack Of
1
| Manufacturer | Jabra |
| Brand | Jabra |
| Colour | Black |
| Form | On Ear Headset |
| Weight | 125g |
| Dimensions | 178.7x136.2x54.3mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Style | Double Sided |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB-A |
| Cable Length | 1.5m |
| Function | PC Headset |
| Microphone | Yes |
| Stereo | Binaural |
| Connectivity | USB-A |
×