Poly Sync 20 Microsoft Teams Certified USB-A Speakerphone 772C8AA
Product Code:
I-PY53621
Pack Of
1
| Manufacturer | HP Poly |
| Brand | Poly |
| Colour | Black |
| Weight | 360g |
| Dimensions | 34x95x182mm |
| Connection | Bluetooth |
| Pickup Range | Up to 2m |
| Talk Time | Up to 20 hours |
| Connectivity | PC via USB-A / Smartphone via Bluetooth |
×