Yealink UH34 Lite USB-C/A Mono Headset 1308046
Product Code:
YEA30734
Pack Of
1
| Manufacturer | Yealink |
| Brand | Yealink |
| Colour | Black |
| Form | On Ear Headset |
| Weight | 84g |
| Style | Single Sided |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USC-C 3.5mm Jack |
| Cable Length | 1.2m |
| Function | PC and Mobile Headset |
| Microphone | Yes |
| Noise Cancelling | Yes |
×