Yealink UH48 ANC USB-C/A Wired Stereo Headset 1308151
Product Code:
YEA32177
Pack Of
1
| Manufacturer | Yealink |
| Brand | Yealink |
| Colour | Black |
| Form | On Ear Headset |
| Weight | 169g |
| Dimensions | 183x162x63mm |
| Style | Double Sided |
| Wired/Wireless | Wired |
| Connection | USB-C/A |
| Cable Length | 1.7m |
| Function | PC and Mobile Headset |
| Microphone | Yes |
| Stereo | Yes |
| Noise Cancelling | Yes |
×