MSA V-Gard General Purpose Polycarbonate Sheet Visor Chinguard Compatible Large MSA10115863
Product Code:
I-MSA02611
Pack Of
1
| Manufacturer | MSA |
| Brand | V-Gard |
| Colour | Clear |
| Size | 241mm |
| Material | Polycarbonate |
| Form | Visor |
| Weight | 156.9g |
| Thickness | 1mm |
| Dimensions | 241x432x1mm |
| Standards | EN 166 (2C–1 2 1B) |
×