Q-Connect Plotter Paper 914mmx50m (Pack of 6) KF17980
Product Code:
I-KF17980
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Q-Connect |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Eco-Aware | Yes |
| Length | 50 metres |
| Width | 914mm |
| Grammage | 80gsm |
| Finish | Matte |
| Dimensions | 914mmx50m |
| Environment Support | 99% Biodegradable |
| Paper Type | Plotter Paper |
| Paper Size | 914mmx50m |
| Biodegradable | Yes |
×