Brother Inkjet Plain Paper Roll 72.5g/m 37.5M x W297mm 90mm Diameter BP80PRA3
Product Code:
BA82671
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | Brother |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Length | 37.5 metres |
| Width | 297mm |
| Grammage | 72.5gsm |
| Dimensions | 297mmx37.5m |
| Paper Type | Uncoated Paper |
| For Inkjet Printers | Yes |
| Paper Size | 297mm/37.5M |
×