Brother Inkjet Matte Paper Roll 145g/m 18M x W297mm 90mm Diameter BP80MRA3
Product Code:
BA82673
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | Brother |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Length | 18 metres |
| Width | 297mm |
| Grammage | 145gsm |
| Finish | Matte |
| Dimensions | 297mmx18m |
| Paper Type | Uncoated Paper |
| For Inkjet Printers | Yes |
| Paper Size | 297mm/18M |
×