Brother Inkjet Glossy Paper Roll 165 gsm 10m x W297mm 75.6mm Diameter BP80GRA3
Product Code:
BA82675
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | Brother |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Length | 10 metres |
| Width | 297mm |
| Grammage | 165gsm |
| Finish | Glossy |
| Dimensions | 297mmx10m |
| Paper Type | Uncoated Paper |
| For Inkjet Printers | Yes |
| Paper Size | 297mm/10M |
×