HP Everyday Adhesive Gloss Polypropylene Roll 1067mm X 22.9m (Pack of 2) C0F29A
Product Code:
HPC0F29A
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | White |
| Material | Polypropylene |
| Length | 22.9m |
| Width | 1067mm |
| Grammage | 120gsm |
| Finish | Gloss |
| Dimensions | 1067mmx22.9m |
| Paper Type | Adhesive Polypropylene |
×