HP Everyday Adhesive Gloss Polypropylene Roll 914mm X 22.9m (Pack of 2) C0F28A
Product Code:
I-HPC0F28A
Pack Of
1
| Manufacturer | HP |
| Brand | HP |
| Colour | White |
| Material | Polypropylene |
| Length | 22.9m |
| Width | 914mm |
| Grammage | 120gsm |
| Finish | Gloss |
| Dimensions | 914mmx22.9m |
| Paper Type | Adhesive Polypropylene |
×