Edding Colourpen Fine Assorted (Pack of 42) 1405000
Product Code:
I-ED94982
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Edding |
| Colour | Assorted Colours |
| Form | Fibre Tip Pens |
| Tip Size | Fine Point |
| Line Width | 0.5-1.0mm Line |
| Ink Type | Waterbased Ink |
| Retractable Tip | No |
| Barrel Colour | Black |
| Weight | 356g |
| Ink Colour | Yellow Orange Red Pink Purple Blue Light Blue Green Light Green Brown Black Grey |
| Dimensions | 92x92x15mm |
| Warranty | 36 Month Warranty |
| Cap Off Time | 3 Days |
×