Edding 45 Boardmarker 360 Assorted (Pack of 50) 4-CP45
Product Code:
ED20075
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Edding |
| Colour | Assorted Colours |
| Line Width | 1.5-3mm Line |
| Ink Type | Pigment Ink |
| Weight | 824g |
| Ink Colour | Black Red Blue Green Yellow Orange Brown Purple |
| Dimensions | 150x182x92mm |
| Tip Shape | Bullet Tip |
| Writes On | Drywipe Boards & Flipcharts |
| Warranty | 36 Month Warranty |
×