Re:create Recycled Whiteboard Markers Bullet Tip Black (Pack of 200) RDME200
Product Code:
EG63489
Pack Of
1
| Manufacturer | Eastpoint |
| Brand | Show-me |
| Colour | Black |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Material |
| Line Width | 2mm Line |
| Ink Type | Low Odour Ink |
| Weight | 2kg |
| Dimensions | 145x115x180mm |
| Tip Shape | Bullet Tip |
| Writes On | Drywipe Boards |
| Cap Off Time | 24 Hours |
×