Edding 24 Ecoline Water-Based Highlighter Assorted (Pack of 48) 4-CP24
Product Code:
ED20126
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Edding |
| Colour | Assorted Colours |
| Eco-Aware | Yes |
| Line Width | 2-5mm Line |
| Ink Type | Water Based |
| Weight | 1.412kg |
| Refillable | Yes |
| Dimensions | 150x215x100mm |
| Tip Shape | Chisel Tip |
| Warranty | 36 Month Warranty |
| Environment Support | Blue Angel Certified |
×