Edding E-50 Water-Based Paint Marker Medium Yellow (Pack of 10) 4-50-005/10
Product Code:
ED07250
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Edding |
| Colour | Yellow |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Post Consumer Recycled Material |
| Line Width | 2-3mm Line |
| Ink Type | Waterproof Ink |
| Weight | 215g |
| Refillable | Yes |
| Dimensions | 140x15x15mm |
| Tip Shape | Bullet Tip |
| Writes On | Metal and Plastic |
| Warranty | 36 Month Warranty |
| Tip Type | Round |
×