Edding E-51 Water-Based Paint Marker Fine Red (Pack of 10) 4-51-002/10
Product Code:
ED07255
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Edding |
| Colour | Red |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 85% Post Consumer Recycled Material |
| Line Width | 1-2mm Line |
| Ink Type | Waterproof Ink |
| Weight | 119g |
| Refillable | Yes |
| Dimensions | 132x12x12mm |
| Tip Shape | Bullet Tip |
| Writes On | Metal and Plastic |
| Warranty | 36 Month Warranty |
| Tip Type | Round |
×