Verbatim Charge n Go Essentials Power Bank 5000mAh Black 32225
Product Code:
VM32225
Pack Of
1
| Manufacturer | Verbatim |
| Brand | Verbatim |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Capacity | 5000mAh |
| Weight | 125.9g |
| Dimensions | 103x64x11mm |
| For Use With | Mobile Devices |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Connection | USB Type-C |
| Capacity | 5000mAh |
×