Verbatim Charge n Go Essentials Power Bank 10000mAh Black 32227
Product Code:
VM32227
Pack Of
1
| Manufacturer | Verbatim |
| Brand | Verbatim |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Capacity | 10000mAh |
| Weight | 193.7g |
| Dimensions | 104x67x16mm |
| For Use With | Mobile Devices |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Connection | USB Type-C |
| Capacity | 10000mAh |
×