Verbatim Charge n Go Power Bank 27000mAh 32269
Product Code:
VM32269
Pack Of
1
| Manufacturer | Verbatim |
| Brand | Verbatim |
| Colour | Grey |
| Capacity | 27000mAh |
| Weight | 650g |
| Dimensions | 156.5x52.8x49.7mm |
| For Use With | Mobile Devices |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Connection | USB Type-C |
| Voltage | 3.7V |
| Capacity | 27000mAh |
×