Wenger Carbon 17 Inch Laptop Backpack Black 600637
Product Code:
CMS00795
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 30 Litres |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions (WxDxH) | 340x290x500mm |
| Notebook Size | Up to 17in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 30 Litres |
×