Wenger City Traveller Carry-On 16 Inch Backpack with Tablet Pocket Black 606490
Product Code:
CMS06449
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 16 Litres |
| Weight | 920g |
| Dimensions (WxDxH) | 380x220x420mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 16 Litres |
×