Wenger MX ECO Professional 16 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 612261
Product Code:
CMS16959
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Charcoal |
| Material | Polyester |
| Capacity | 20 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 67% Recycled Polyester |
| Weight | 780g |
| Dimensions (WxDxH) | 320x210x460mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 20 Litres |
×