Wenger MX ECO Light 16 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 612262
Product Code:
CMS16960
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 19 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 65% Recycled Polyester |
| Weight | 620g |
| Dimensions (WxDxH) | 310x180x430mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 19 Litres |
×