Wenger XE Professional 15.6 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 612739
Product Code:
CMS18224
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 23 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 70% Recycled Polyester |
| Weight | 880g |
| Dimensions (WxDxH) | 320x220x440mm |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 23 Litres |
×