Wenger Cosmic 17 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 653187
Product Code:
CMS26421
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 30 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 83% Reycled Polyester |
| Weight | 1.34kg |
| Dimensions (WxDxH) | 340x230x490mm |
| Notebook Size | Up to 17in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 30 Litres |
×