Wenger Altair 15.6 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 653186
Product Code:
CMS26422
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 11 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 79% Recycled Polyester |
| Weight | 1.06kg |
| Dimensions (WxDxH) | 320x210x440mm |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 11 Litres |
×