Wenger Cosmic Brief 14-16 Inch Laptop Briefcase with Tablet Pocket Black 653497
Product Code:
CMS28787
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 89% Recycled Polyester |
| Weight | 860g |
| Dimensions (WxDxH) | 420x150x290mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Shoulder Strap | Yes |
×