Wenger Gigabyte 16 Inch Laptop Backpack Black 600627
Product Code:
I-CMS00785
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 20 Litres |
| Weight | 1.04kg |
| Dimensions (WxDxH) | 340x210x450mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 20 Litres |
×