Wenger Synergy 16 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Black 600635
Product Code:
I-CMS00793
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 26 Litres |
| Weight | 1.6kg |
| Dimensions (WxDxH) | 360x260x460mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 26 Litres |
×