Wenger XE Ryde 16 Inch Laptop Backpack with Tablet Pocket Grey and Black 612736
Product Code:
I-CMS18221
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 26 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 736% Recycled Polyester |
| Weight | 800g |
| Dimensions (WxDxH) | 330x220x470mm |
| Notebook Size | Up To 16in |
| Laptop Compartment | Yes |
| Capacity | 26 Litres |
×