Wenger Carbon Pro Business Backpack with 15.6 Inch Laptop Sleeve and Tablet Pocket Black 653129
Product Code:
I-CMS25524
Pack Of
1
| Manufacturer | Wenger S.A. |
| Brand | Wenger |
| Colour | Black |
| Material | Polyester |
| Capacity | 33 Litres |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 77% Recycled Polyester |
| Weight | 1.38kg |
| Dimensions (WxDxH) | 360x230x500mm |
| Notebook Size | Up To 15.6in |
| Laptop Compartment | Laptop Sleeve |
| Capacity | 33 Litres |
×