Filofax Camden Personal Organiser Black 26-022403
Product Code:
FX60260
Pack Of
1
| Manufacturer | FLB Group Ltd |
| Brand | Filofax |
| Colour | Black |
| Size | Other Sizes |
| Material | Faux Leather |
| Form | Personal Organiser |
| Capacity | 23mm |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Post-consumer Recycled Plastic & 100% Recycled Paper |
| Closure | Popper Strap |
| Number of Rings | 6 Ring |
| Dimensions (WxDxH) | 195x42x175mm |
| Number of Pockets | 4 Card Pockets & 2 Vertical Slip Pockets |
| Binder Colour | Black |
| Capacity | 23mm |
×