Nobo Desktop Dry Erase Glass Surface Whiteboard Easel 216x297 1905173
Product Code:
NB50193
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | Nobo |
| Colour | White |
| Size | Other Sizes |
| Weight | 1.07kg |
| Dimensions | 297x216x30mm |
| Fixing | Free Standing Desk Easel |
| Board Surface | Tempered Glass |
| Frame | Frameless |
| Warranty | Lifetime Guarantee |
| Dimensions (WxDxH) | 216x30x297mm |
| Frame Material | Frameless |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| Board Size | W216 x D30 x H297mm |
| Biodegradable | No |
×