Nobo Shark Flipchart and Drywipe Easel Blue/Silver 1901918
Product Code:
I-NB17089
Pack Of
1
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Brand | Nobo |
| Colour | White/Grey |
| Colour | White |
| Weight | 13.61kg |
| Warranty | 10 Year Guarantee |
| Dimensions (WxDxH) | 685x685x1850mm |
| Drywipe Surface | Yes |
| For Pad Size | A1 |
| Height Adjustable | 1100-1870mm |
| Height Adjustable | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Extension Arms | Yes |
| Board Size | 685 x 1000mm |
| Board Size | 685x1000mm |
×