Bi-Office Easy Biofusion Magnetic Tripod Easel Lacquered Steel Surface 70x100cm PEA23060434
Product Code:
I-BQ50032
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office Earth |
| Colour | White |
| Weight | 6kg |
| Dimensions | 2400x800x1200mm |
| Warranty | 36 Month Warranty |
| Drywipe Surface | Yes |
| For Pad Size | Euro |
| With Castors | No |
| Height Adjustable | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Board Size | 70 x 100cm |
×