Philips Screeneo UL5 Smart Ultra Short Throw Projector SCN355/INT
Product Code:
PH96031
Pack Of
1
| Manufacturer | Philips |
| Brand | Philips |
| Colour | White |
| Form | Home Cinema Projector |
| Weight | 1.05kg |
| Dimensions | 206x94x86.6mm |
| Light Source | Laser |
| Built In Speakers | 2x3w |
| Brightness | 550 lumens |
| Native Resolution | 1920x1080 pixels |
| Projection Distance | 180-610mm |
| Lamp Life | 30000 hours |
| Projection Screen Size | Up to 3m |
×