Philips ProPix 650 WXGA Business Projector PRX650/INT
Product Code:
I-PH96255
Pack Of
1
| Manufacturer | Philips |
| Brand | Philips |
| Colour | White |
| Form | Standard Projector |
| Weight | 2.5kg |
| Dimensions | 302x218x99mm |
| Built In Speakers | 2x2w |
| Brightness | 4000 lumens |
| Native Resolution | WXGA (1200x800) |
| Lamp Life | 6000/10000 hours |
| Projection Screen Size | Up to 3.8m |
×