Doxa Pro 3 Portable Triple-Monitor Full HD 1080P ST-DOXA3-B
Product Code:
DMR33088
Pack Of
1
| Manufacturer | Standivarius |
| Brand | Standivarius |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 3.3kg |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 420x30x360mm |
| Height Adjustable | 3 Levels - 100mm 210mm 250mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | 2x 2w |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Full HD | Yes |
| Brightness | Adjustable 350 nits |
| Compatibility | MacOS Windows Gaming Consoles |
| USB Port | 2x USB-C / 1x USB-C |
×